//ogłoszenia parafialne dostępne są również w serwisie FACEBOOK

Ostatnia aktualizacja strony: 2.06.2024 r.

-------------------------------------------------------------------------------------

10. ROCZNICA KONSEKRACJI NASZEGO KOŚCIOŁA

W sobotę (8.06.2024) w naszej parafii przypada uroczystość rocznicy konsekracji kościoła.
W tym roku będzie to już 10. rocznica.

Z tej racji o godz. 18.00 Mszy św. dziękczynnej będzie przewodniczył ks. Arcybiskup Stanisław Budzik, który dokona również odsłonięcia tablicy pamiątkowej oraz poświęci nowe witraże.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tej uroczystości!

-------------------------------------------------------------------------------------

Rozpoczęliśmy miesiąc czerwiec – poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Zapraszamy na codzienne nabożeństwa „czerwcowe”; bezpośrednio PO Mszy św. wieczorowej.

Najbliższy czwartek będzie pierwszym miesiąca, ale także dniem zakończenia tzw. Oktawy Bożego Ciała. Tego dnia po Mszy św. wieczorowej odbędzie się procesja wokół naszej posesji parafialnej. Podobnie jak w Boże Ciało zatrzymamy się przy czterech ołtarzach (Serdecznie prosimy o pomoc w ich przygotowaniu). Z racji procesji eucharystycznej nie odbędzie się wieczorna adoracja.

Nadchodzący piątek również będzie pierwszym miesiąca. Będzie to zarazem dzień Uroczystości Najśw. Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary, które wpłynęły w minionym tygodniu; tak na potrzeby parafii jak i na witraże.