//ogłoszenia parafialne dostępne są również w serwisie FACEBOOK

Ostatnia aktualizacja strony: 8.05.2022 r.

Dzisiaj, w dniu św. Stanisława Biskupa i Męczennika, swoje imieniny obchodzi nasz Arcybiskup Stanisław Budzik. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

Obchody liturgiczne Uroczystości św. Stanisława w tym roku przeniesione są na poniedziałek, z tej racji, że niedziela wielkanocna ma większą rangę w hierarchii ważności świąt.

Zapraszamy na codzienne tradycyjne nabożeństwa majowe na godz. 17.30. Smuci nas stosunkowo niska frekwencja, a smuci i niepokoi bardzo słaba frekwencja wśród najmłodszych.

W najbliższy czwartek o godz. 18.00 ks. Bp Adam Bab udzieli Sakramentu Bierzmowania grupie młodzieży z naszej parafii. Tego dnia nabożeństwo majowe będzie miało skromny przebieg i odbędzie się bez wystawienia Najśw. Sakramentu.

W piątek 13 maja zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem MB Fatimskiej. Po Mszy św. odbędzie się procesja maryjna. Intencje mszalne można podawać w zakrystii.

W najbliższą sobotę 14 maja przypada święto św. Macieja Apostoła

Składamy serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary przekazane w minionym tygodniu na potrzeby parafii i naszych gości z Ukrainy.

Ogłoszenie zewnętrzne: Centrum Jana Pawła II w Lublinie zaprasza na tegoroczny "Marsz dla Życia i Rodziny", który w Lublinie odbędzie się w niedzielę, 15 maja 2022 r. Wydarzenie rozpocznie się na placu przed Kościołem Akademickim KUL w Lublinie o godz. 14.30 koncertem pt.: „Solidarni z Ukrainą„. Następnie uczestnicy wyruszą do Archikatedry, gdzie o godz. 17.00 rozpocznie się Msza św. w intencji rodzin pod przewodnictwem Księdza Biskupa Józefa Wróbla.