//ogłoszenia parafialne dostępne są również w serwisie FACEBOOK

Ostatnia aktualizacja strony: 7.01.2024 r.

PROGRAM WIZYTY DUSZPASTERSKIEJ NA STYCZEŃ 2024:

PONIEDZIAŁEK (8.01):
Od 15.30:
1 ks. ul. Wielka;
od 16.00:
1 ks. ul. Strzembosza 1, a następnie 3;
1 ks. ul Strzembosza 3a, a następnie 5

WTOREK (9.01):
od 15.30:
1 ks. ul. Kalinowa,
a następnie (od ok. 17.00)
ul. Hiacyntowa; (według numeracji; od początku do końca)
1 ks. ul. Bazylianówka;
(od strony ul. Cedrowej w dół; według numeracji malejącej)

ŚRODA (10.01):
od 15.30:
2 ks. ul. Ustronie (numery nieparzyste i parzyste);
1 ks. ul. Ponikwoda

CZWARTEK (11.01):
od 15.30:
2 ks. ul. Śliwkowa (numery nieparzyste i parzyste)
i ul. Owocowa,
1 ks. "WIZYTA UZUPEŁNIAJĄCA"
Ksiądz uda się do tych, którzy prosili o inny termin lub zgłosili się w ostatniej chwili, już po odwiedzinach na ich ulicy. Rozpocznie od Koryznowej 2B, w stronę Wiejskiej, Jarzębinowej, aż po adresy po drugiej stronie cmentarza.

PIĄTEK (12.01):
od godz. 15.30:
2 ks. ul. Rudnicka (numery nieparzyste i parzyste)

//We wszystkich przypadkach (za wyjątkiem ul. Bazylianówka) wizyta będzie realizowana według numeracji rosnącej, czyli od początku do końca ulicy//

Zgodnie z zapowiedzią dziś po południu, do niektórych domów zapukają Kolędnicy Misyjni. Zamierzają oni odwiedzić mieszkańców domów jednorodzinnych po tej stronie cmentarza (czyli między ulicami Koryznowej i Walecznych). W przyszłą niedzielę odwiedzą domy po drugiej stronie cmentarza oraz wszystkie bloki. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na pomoc dzieciom w krajach misyjnych (pw. w Kolumbii)

Przypominamy, że podczas trwania wizyty duszpasterskiej kancelaria będzie nieczynna. Wszelkie sprawy będzie można załatwić bezpośrednio PO Mszach św., przede wszystkim po Mszy św. wieczorowej.

W najbliższą sobotę 13 stycznia zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa za wstawiennictwem MB Fatimskiej. Intencje na tę Mszę można składać w zakrystii.

Najbliższe spotkania związane z przygotowaniem do sakramentów odbędą się: dla uczniów klas VIII w niedzielę 21 stycznia, zaś dla dzieci klas III i ich rodziców w niedzielę 18 lutego.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary przekazane na potrzeby parafii. Dziękujemy KŻR pw. Zwiastowania NMP za ofiarę na choinki i na naprawę ogrzewania kościoła

Uroczystości pogrzebowe śp. Księdza Biskupa Ryszarda Karpińskiego będą miały dwie stacje, obie w Archikatedrze lubelskiej:
12 stycznia (piątek), godz. 17.00 – Msza święta żałobna;
13 stycznia (sobota), godz. 11.00 – Msza święta pogrzebowa.
Po Mszy św. złożenie Ciała w kryptach kościoła pw. św. Piotra Apostoła przy ul. Królewskiej 9.