Księża pracujący w naszej parafii:

Ksiądz proboszcz Dariusz Jaworski
Urodził się dnia 05.06.1965 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 18.05.1991 roku.
Od 2019 roku jest proboszczem naszej parafii.
Imieniny: 19 grudnia
Więcej informacji...
e-mail: jawdar@lu.onet.pl

Ksiądz wikariusz Cezary Ścisłowski
Urodził się dnia 25.02.1983 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 1.06.2013 roku.
Od 2016 roku jest wikariuszem w naszej parafii.
Imieniny: 25 lutego
Więcej informacji...
e-mail: czarek.scislowski@gmail.com

Ksiądz rezydent Adam Jaszcz (Rzecznik Prasowy Archidiecezji Lubelskiej)
Urodził sie dnia 18.05.1982 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 26.05.2007 roku.
Od 2017 roku jest rezydentem w naszej parafii.
Pełni funkcję Wicekanclerza Kurii oraz rzecznika prasowego Archidiecezji Lubelskiej.
Imieniny: 24 grudnia
Więcej informacji...
e-mail: ajaszcz@op.pl

Ksiądz rezydent Józef Maciąg (Rektor Kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela)
Urodził sie dnia 30.01.1965 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 23.03.1989 roku.
Od 2010 roku jest rezydentem w naszej parafii.
Pełni funkcję rektora Kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela (na cmentarzu).
Imieniny: 19 marca
Więcej informacji...
e-mail: j.maciag@diecezja.lublin.pl

Ksiądz rezydent Robert Śliż
Urodził sie dnia 15.10.1971 roku. Święcenia kapłańskie przyjął dnia 25.05.1996 roku.
Od 2019 roku jest rezydentem w naszej parafii.
Oddelegowany do tworzenia ośrodka duszpasterskiego przy ul. Dożynkowej w Lublinie.
Imieniny: 17 kwietnia
Więcej informacji...
e-mail: sliski1@vp.pl