Ostatnia aktualizacja strony: 22.02.2015 r.

Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Wielkanocne Dzieło Pomocy „Jałmużna Wielkopostna” organizowane przez Caritas. Ofiary można wrzucać do puszki przy ołtarzu św. Jana Pawła II.

Przy ołtarzu Matki Bożej można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

W najbliższą środę 25.02 o godz. 18.00, na Mszę św. połączoną z konferencją na temat sakramentu pokuty zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się w naszej parafii do I Komunii św. Po Eucharystii będzie spotkanie organizacyjne z siostrą Rachelą.

W ramach krucjaty różańcowej za Ojczyznę, zapraszamy do naszego kościoła, w najbliższą sobotę po Mszy św. wieczornej na rozważanie wszystkich części różańca. Modlitwę poprowadzi Legion Maryi. Z tej racji nie będzie różańca przed Mszą św.

W przyszłą niedzielę (I niedziela miesiąca) po Mszach św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy św. o 12.00 również zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich Kół Żywego Różańca.

Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na nasze Archidiecezjalne Seminarium Duchowne.

Przypominamy o nabożeństwach wielkopostnych. Na Drogę Krzyżową zapraszamy w każdy piątek; dzieci na godz. 17.30, młodzież i dorosłych na godz. 18.30. Na nabożeństwo Gorzkich Żali zapraszamy wszystkich w niedziele o godz. 17.30.

Dziękujemy za ofiary na kościół i dalsze prace budowlane. Od marca powrócimy do comiesięcznych zbiórek na poszczególnych ulicach. Z góry dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, oraz tym, którzy pomagają w zbiórce. Jednocześnie informujemy, że ofiary są dobrowolne.

Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus serdecznie zapraszają na nabożeństwo połączone z Mszą św. ku uczczeniu Dzieciątka Jezus w najbliższą środę, 25.02 o godz. 18.00 w klasztorze sióstr.