Ostatnia aktualizacja strony: 10.05.2015 r.

W środę 13.05 Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczynamy w parafii nabożeństwa fatimskie połączone z procesją różańcową wokół kościoła, z przywiezioną z Fatimy figurą Matki Bożej. Nabożeństwa będą odprawiane od maja do października. Na procesje prosimy przynosić świece.W zakrystii można składać intencje do Matki Bożej.

Rodziców, którzy zamierzają w najbliższym czasie ochrzcić swoje dzieci, zapraszamy razem z chrzestnymi na konferencję do naszego kościoła, w czwartek 14.05 o godz. 18.30.

W sobotę 16.05 przypada święto św. Andrzeja Boboli – Patrona Polski. W tym dniu w naszym kościele obchodzimy dzień modlitw za Ojca Świętego i Kościół Powszechny. Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wotywną do św. Jana Pawła II. Po Eucharystii będzie możliwość ucałowania relikwii z krwi Papieża. Podziękowania i prośby do Jana Pawła II można składać w zakrystii przed Mszą św.

W przyszłą niedzielę 17.05 przypada Wniebowstąpienie Pańskie. W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy przeżywać uroczystości I Komunii św. Osoby uczęszczające zwykle o tej godzinie na Mszę św. a nie związane bezpośrednio z uroczystością zachęcamy do przyjścia na inną godzinę. Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich na godz. 18.00, gdyż w czasie tej Mszy św. Metropolita Lubelski poświęci nowe organy piszczałkowe, które podczas Eucharystii po raz pierwszy zabrzmią swym pięknym głosem. Po Mszy św. odbędzie się zapowiadany koncert, w czasie którego zaproszony do parafii artysta p. Stanisław Diwiszek zaprezentuje kunszt i możliwości naszych organów. Liczymy na liczny udział naszych parafian oraz miłośników muzyki organowej z całego miasta.

W związku z I Komunią św. prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pomoc w sprzątaniu kościoła. Sprzątanie będzie w piątek 15.05 po Mszy św. wieczornej.

Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców będzie w sobotę 16.05 o godz. 9.00.

Przypominamy o nabożeństwach majowych w naszym kościele. Zapraszamy codziennie o 17.30!