Ostatnia aktualizacja strony: 24.04.2016 r.

Dzisiejsze ofiary na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Metropolitalnego Seminarium Duchownego.

W poniedziałek 25.04 przypada święto św. Marka Ewangelisty. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.00. W tym dniu serdecznie zapraszamy na Mszę Św. na godzinę 18 w intencji ks. proboszcza oraz ks. Wojciecha z okazji ich imienin.

W przyszłą niedzielę 01.05 będziemy modlić się za wszystkich pracujących. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszach św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 12.00 również zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich Kół Żywego Różańca. O godz. 17.30 zapraszamy na pierwsze nabożeństwo majowe.

Dziękujemy za materialne wsparcie kościoła i dalszej budowy. Bóg zapłać!

W dniach 10–11.06 organizujemy z parafii pielgrzymkę do sanktuariów Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach i Królowej Polski na Jasnej Górze. Koszt pielgrzymki – 150zł. (przejazd autokarem, nocleg w Częstochowie, ubezpieczenie). Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Są jeszcze wolne miejsca na organizowaną z parafii w dniach 24.09 - 01.10.2016 r. pielgrzymkę samolotową na Maltę śladami św. Pawła. Osoby już zapisane prosimy o wpłatę drugiej raty. Jednocześnie informujemy, że program wyjazdu jest dostępny w zakrystii i na parafialnej stronie internetowej.

Pielgrzymka na Maltę PROGRAM