Ostatnia aktualizacja strony: 22.05.2016 r.

W czwartek 26.05 przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.30, 9.00, 10.30 i 18.00. Ofiary na tacę będą przeznaczone na „Centrum Jana Pawła II” w Lublinie. Po Mszy św. o 10.30 (bez kazania) razem z parafią Niepokalanego Poczęcia NMP wyruszymy z Procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy. Trasa procesji będzie przebiegać ulicami: Ponikwoda, Sportowa, Rudnicka, Porzeczkowa i Bazylianówka. Nasza parafia przygotowuje dwa ołtarze, które będą na ulicy Rudnickiej; pierwszy - przy posesji p. Skowrońskich i drugi - przy posesji p. Wajrak ( o pomoc w przygotowaniu prosimy mieszkańców ul. Rudnickiej, Prostej, Sportowej i Ustronie ). Dzieci klas III przychodzą w strojach pierwszokomunijnych. Odnośnie szczegółów prosimy kontaktować się z księżmi oraz s. Eweliną. Zachęcamy do przystrajania okien i balkonów symbolami religijnymi. Z prośbą serdeczną zwracamy się do właścicieli samochodów o usunięcie na czas procesji pojazdów z ulic, po których będzie ona przechodzić. Na sprzątanie kościoła i placu przed świątynią zapraszamy w środę po Mszy św. o godz. 18.00.

W czasie trwania oktawy Bożego Ciała zapraszamy każdego dnia o 17.30 na nabożeństwo majowe i procesję przed kościołem.

W Boże Ciało, wieczorem o godz. 19.30 na placu katedralnym odbędzie się XIV Koncert Chwały zatytułowany „Miłosierni jak Ojciec”. Koncert poprowadzi znany prezenter telewizyjny Tomasz Zubilewicz.

W piątek 27.05 po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy w naszym kościele do modlitewnego czuwania w łączności z Krucjatą Różańcową za naszą Ojczyznę i o pokój na świecie.

Dziękujemy za materialne wsparcie kościoła i dalszych prac budowlanych.

Osoby, które już dokonały wpłaty na pielgrzymkę do Częstochowy i Krakowa prosimy o kontakt w zakrystii czy kancelarii parafialnej w celu uzupełnienia danych potrzebnych do ubezpieczenia na wyjazd. Jednocześnie informujemy, że osoby, które nie potwierdziły wpłatą swojego uczestnictwa uznajemy za rezygnujące z wyjazdu. Na ich miejsca bowiem oczekują wpisani na liście rezerwowej.

Pielgrzymka na Maltę PROGRAM