Ostatnia aktualizacja strony: 9.08.2015 r.

W czwartek 13.08 zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej o godz. 18.00 na Mszę św. połączoną z nabożeństwem fatimskim. Intencje można składać w zakrystii przed Mszą św. Po Eucharystii będzie procesja różańcowa z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy.

Rodziców, którzy zamierzają w najbliższym czasie ochrzcić swoje dzieci, zapraszamy razem z chrzestnymi na konferencję do naszego kościoła, w czwartek 13.08 po Mszy św. wieczornej ok godz. 19.00.

W sobotę 15.08 przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane w porządku niedzielnym. Na zakończenie Mszy świętych będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

Dziękujemy za modlitwę, ofiary i pracę na rzecz naszego kościoła i dalszej budowy. Bóg zapłać! Naszą wdzięcznością jest szczególna modlitwa w intencji wszystkich ofiarodawców! (Msza św. w niedzielę o 12.00).

Dziękujemy za kwiaty przynoszone do naszego kościoła.

Osoby zapisane na organizowaną w październiku z naszej parafii pielgrzymkę samolotową do Rzymu prosimy o podanie w zakrystii lub kancelarii parafialnej niezbędnych danych potrzebnych do ubezpieczenia i rezerwacji w hotelach.

W sobotę 05.09. parafia św. Krzyża w Lublinie przy ul. Pogodnej 7, organizuje XXVII Dekanalną Pieszą Pielgrzymkę do Wąwolnicy. Zapisy chętnych na pielgrzymkę przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej do 20.08. Po tym terminie możliwość zapisu będzie tylko w parafii św. Krzyża lub w Sekretariacie Pielgrzymkowym w dniu pielgrzymki. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 6.00 w kościele św. Krzyża, skąd wyruszy w drogę do Wąwolnicy. Zbierana będzie też składka w wysokości 10 zł (ubezpieczenie, transport bagażu itp.).