Ostatnia aktualizacja strony: 23.09.2016 r.

W piątek 23.09 Kościół obchodzi wspomnienie św. O Pio. W tym dniu przypada kolejna rocznica śmierci ks. Tadeusza Dula, wieloletniego proboszcza naszej parafii. W jego intencji będziemy modlić się podczas Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszamy do licznego udziału w liturgii.

Rozpoczynamy w parafii przygotowanie dzieci do I Komunii św. Na Msze św. i katechezy uczniowie klas III razem z rodzicami przychodzą w każdą niedzielę o godz. 10.30. Uczniom klas III gimnazjum przypominamy o zapisach na listę kandydatów do bierzmowania. Zapisy przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Przygotowanie rozpoczniemy w niedzielę 25.09, podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Dziękujemy za ofiary na rzecz naszego kościoła i dalszych prac budowlanych. Bóg zapłać! Naszą wdzięcznością jest szczególna pamięć modlitewna w waszej intencji! (Msza św. w niedziele o godz. 12.00).

W najbliższą sobotę 24.09 z parafii wyrusza samolotowa pielgrzymka na Maltę. Uczestnikom przypominamy, że wyjazd na lotnisko do Warszawy będzie o godz. 15.00 z parkingu przy naszym kościele. Zbiórka pielgrzymów o godz. 14.45. Prosimy o punktualność. Jednocześnie informujemy, że aktualny program pielgrzymki wraz z nazwą hotelu zakwaterowania oraz godzinami wyjazdu i powrotu można otrzymać w zakrystii. Program jest zamieszczony również na stronie internetowej parafii.

Pielgrzymka na Maltę - PROGRAM