Ostatnia aktualizacja strony: 27.09.2015 r.

W poniedziałek 28.09, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny, o godz. 15.00 zapraszamy naszych parafian do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia. Włączając się w ogólnopolską akcję Iskra Bożego Miłosierdzia, koronkę odmówimy na placu przed kościołem. Modlić się będziemy za nasze Miasto i jego mieszkańców oraz o miłosierdzie dla świata całego. Będzie to również świadectwo naszej wiary. Patronat honorowy nad tą wspólną modlitwą objął Metropolita Lubelski Arcybiskup Stanisław Budzik.

We wtorek 29.09, w święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała przypada rocznica śmierci śp. Ks. Henryka Bieńkowskiego, pierwszego proboszcza naszej parafii. Na modlitwę w jego intencji zapraszamy podczas Mszy św. o godz. 18.00.

Począwszy od czwartku 01.10 i przez cały miesiąc październik będziemy gromadzić się na nabożeństwo różańcowe, codziennie o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy! Podczas różańca będzie losowanie figurki Matki Bożej, którą wylosowane dziecko zabierze do domu do następnego dnia. Prosimy dzieci o przynoszenie na nabożeństwa kartki z imieniem i nazwiskiem. Te dzieci, które najwięcej razy będą na różańcu otrzymają też nagrody.

W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Nabożeństwa połączone z różańcem o godz. 17.30. Spowiedź w I piątek rozpoczniemy o godz. 17.00.

W I czwartek miesiąca, po Mszy św. wieczornej będzie w kościele możliwość adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie aż do godz. 24.00. Zapraszamy naszych parafian na osobistą rozmowę z Jezusem.

W najbliższą niedzielę, z racji pierwszej miesiąca, po Mszach św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o 12.00 również zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich kół Żywego Różańca.

Dziękujemy za ofiary na rzecz naszego kościoła i trwających prac budowlanych przy przedszkolu. Bóg zapłać! Naszą wdzięcznością jest szczególna pamięć modlitewna w waszej intencji! (Msza św. w niedziele o godz. 12.00).

W dniach 18-24.02. 2016r. organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Koszt: 2000 PLN i 500 USD. Osoby zainteresowane pielgrzymką zapraszamy do zakrystii, gdzie jest dostępny szczegółowy program wyjazdu.