Ostatnia aktualizacja strony: 21.08.2016 r.

W piątek 26.08 przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.00. W tym dniu zawierzymy naszą parafię Królowej Polskiego Narodu. Dlatego zapraszamy do licznego udziału w Eucharystii. Z racji uroczystości nie będzie obowiązywać w wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy do modlitewnego czuwania w łączności z Krucjatą Różańcową w intencji naszej Ojczyzny i o pokój na świecie (nie będzie różańca przed Mszą św.).

W sobotę 03.09. z parafii św. Krzyża w Lublinie przy ul. Pogodnej 7 wyruszy XXVIII Dekanalna Piesza Pielgrzymka do Wąwolnicy. Zapisy chętnych na pielgrzymkę przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej do końca tego tygodnia. Po tym terminie możliwość zapisu będzie w parafii św. Krzyża. Pielgrzymka rozpocznie się Mszą św. o godz. 6.00 w kościele św. Krzyża, skąd wyruszy w drogę do Wąwolnicy. Zbierana będzie też składka w wysokości 10 zł (ubezpieczenie, transport bagażu itp.).

Dziękujemy za modlitwę, ofiary i pracę na rzecz naszego kościoła i dalszej budowy. Bóg zapłać! Naszą wdzięcznością jest szczególna modlitwa w intencji wszystkich ofiarodawców! (Msza św. w niedzielę o 12.00).

Dziękujemy za ofiarowane kwiaty do naszego kościoła.

Pielgrzymka na Maltę - PROGRAM