Ostatnia aktualizacja strony: 16.10.2016 r.

PRZYJDŹ DO ŹRÓDŁA - rekolekcje ewangelizacyjne, 20-23.10.2016 r. PROGRAM

W ramach archidiecezjalnego projektu „Źródło” od najbliższego czwartku 20.10 do niedzieli 23.10 będziemy przeżywać w naszym kościele rekolekcje ewangelizacyjne. Poprowadzi je ks. Józef Maciąg wraz z ekipą osób świeckich, które każdego dnia będą składać osobiste świadectwo spotkania Chrystusa na drodze ich życia. Program rekolekcji jest umieszczony na tablicy ogłoszeń. Będzie także na stronie internetowej naszej parafii. W czasie rekolekcji, od czwartku do soboty poranna Msza św. będzie o godz. 8.00.

W sobotę przybędą do nas relikwie Krzyża Świętego, umieszczone w kopii Krzyża Trybunalskiego z Lubelskiej Katedry. Relikwie pozostaną w naszym kościele do soboty 29.10. Serdecznie zapraszamy do udziału w obrzędzie przywitania relikwii w sobotę o godz. 19.30.

Zbliża się listopad, miesiąc w którym polecamy dusze naszych zmarłych modlitwom Kościoła w wypominkach. Również w naszym kościele będziemy modlić się zarówno modlitwą różańcową, jak i podczas Mszy św. Wzorem ubiegłych lat, do państwa domów trafią koperty z kartką wypominkową i propozycją dnia modlitwy za zmarłych z poszczególnych rodzin (data zaznaczona jest na czerwono). Jeśli wskazany dzień odpowiada, prosimy o wypełnienie kartki imionami zmarłych i złożenie w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej. Jeśli proponowany termin nie odpowiada, to prosimy o kontakt z duszpasterzami, by dokonać zmiany. Osoby nie mieszkające na terenie parafii a uczęszczające do naszego kościoła mogą otrzymać kartki wypominkowe w zakrystii.

Dziękujemy za ofiary na kościół. Naszą wdzięcznością jest szczególna pamięć modlitewna w intencji wszystkich ofiarodawców! (Msza św. w niedzielę o 12.00).