Ostatnia aktualizacja strony: 4.12.2016 r.

W dzisiejszą niedzielę modlimy się za Kościół katolicki na Wschodzie. Z tej racji po Mszy św. można złożyć dobrowolną ofiarę do puszki na pomoc odradzającym się tam wspólnotom katolickim. Za okazane im wsparcie serdecznie dziękujemy.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do wspólnoty Domowego Kościoła zapraszamy dziś po Mszy św. wieczornej (około 19.00) na spotkanie w sali dolnego kościoła.

Przed kościołem są do nabycia świece Caritas, rozprowadzane w związku z Wigilijnym Dziełem Pomocy Dzieciom.

Wzorem lat ubiegłych, chcemy na święta wspomóc najuboższe rodziny w naszej parafii. Zachęcamy do przynoszenia trwałej żywności, słodyczy i środków czystości, które parafialny zespół Caritas rozdzieli potrzebującym. Dary można przynosić każdego dnia do kancelarii lub zakrystii.

Przypominamy, że roraty w naszym kościele odprawiamy w następującym porządku: poniedziałek, środa i sobota – godz. 7.00, wtorek, czwartek i piątek – godz. 18.00. Zapraszamy wszystkich: dzieci, młodzież i dorosłych.

W czwartek 08.12 przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Od godz. 12.00 do 13.00 zapraszamy na „Godzinę Łaski dla całego świata”.

W najbliższy piątek 09.12, po Mszy św. wieczornej zapraszamy wszystkich na nabożeństwo uwielbienia Chrystusa, które w duchu Taize poprowadzi grupa z duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.

Trwa w parafii roznoszenie opłatków wigilijnych. Gdyby do którejś rodziny nie dotarł opłatek, prosimy zgłosić się po odbiór w zakrystii.