Ostatnia aktualizacja strony: 31.01.2016 r.

We wtorek 02.02 przypada Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz.: 7.00, 9.00 i 18,00. Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświęcenie świec. W tym dniu obchodzony jest w Kościele dzień życia konsekrowanego. W czasie Mszy św. będziemy modlić się za osoby konsekrowane, oraz o liczne i dobre powołania do tej szczególnej służby w Kościele. Ofiary na tacę zostaną przeznaczone na zakony kontemplacyjne. Z racji święta kancelaria parafialna będzie nieczynna.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. Na Msze św. wotywne i nabożeństwa zapraszamy o godz. 18.00. Spowiedź pierwszopiątkową rozpoczniemy o godz. 17.30.

W I czwartek miesiąca, podczas Mszy św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy o świętość kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.Po Eucharystii zachęcamy także do adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie aż do godz. 24.00.

W przyszłą niedzielę, z racji I miesiąca, po Mszy św. o 12.00 będzie zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich kół Żywego Różańca.

Dziękujemy za ofiary na kościół i dalsze prace budowlane.

Od 15.02 rozpoczniemy w parafii kolejny cykl przygotowań do sakramentu małżeństwa. Pary zainteresowane kursem informujemy, że spotkania będą odbywały się w poniedziałki o godz. 19.00.