Ostatnia aktualizacja strony: 12.07.2015 r.

W poniedziałek 13.07, z racji dnia fatimskiego zapraszamy o godz. 18.00 na Mszę św. przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi. Po Eucharystii będzie procesja różańcowa wokół kościoła z figurą Matki Bożej przywiezioną z Fatimy. Na procesję prosimy przynieść świece. W zakrystii można składać intencje do Mszy św. zbiorowej.

W czwartek 16.07 przypada dzień modlitw za Ojca Świętego i Kościół Powszechny. Na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. wotywna do św. Jana Pawła II. Po Eucharystii zostanie odmówiona litania do św. Papieża i będzie ucałowanie jego relikwii. Podziękowania i prośby można składać w zakrystii przed Mszą św.

Zachęcamy do przynoszenia z ogrodów kwiatów, którymi przystroimy ołtarze.

W zakrystii i kancelarii parafialnej przyjmujemy zapisy na XXXVII Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę, która wyruszy z Lublina 03 sierpnia. Koszt uczestnictwa wynosi 75 zł. O szczegółowe informacje nt. pielgrzymki prosimy pytać duszpasterzy.

Przypominamy, że w miesiącach lipcu i sierpniu odprawiamy w soboty o godz. 18.00 Mszę św. z liturgii niedzielnej. Mogą z niej skorzystać osoby, które w obiektywny sposób będą przeszkodzone możliwością uczestnictwa we Mszy św. w niedzielę (np. całodzienna podróż czy konieczna praca).

Dziękujemy za materialne wsparcie kościoła i dalszej budowy! Za darczyńców modlimy się w każdą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00.

Trwają zapisy na organizowaną z naszej parafii pielgrzymkę samolotową do Rzymu.Termin pielgrzymki: 26-30.10.2015r. Program jest dostępny w zakrystii, w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej naszej parafii (TUTAJ).

Rodziców, którzy zamierzają w najbliższym czasie ochrzcić swoje dzieci, zapraszamy razem z chrzestnymi na konferencję do naszego kościoła, w czwartek 16.07 o godz.18.45.

Zapraszamy w dni powszednie o godz. 17.30 do modlitwy różańcowej w naszym kościele. Różaniec prowadzą wyznaczone Koła Żywego Różańca.