Ostatnia aktualizacja strony: 19.06.2016 r.

W czwartek 23.06 przypada Dzień Ojca. Zapraszamy do modlitwy w intencji wszystkich ojców w czasie Mszy św.

W piątek 24.06 przypada Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze św. w naszym kościele o 7.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje w tym dniu wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W najbliższą niedzielę 26.06 będziemy gościć z kazaniami w naszym kościele, pracującego na misjach w Ekwadorze, ks. Dariusza Jaworskiego. Po Mszach św. ksiądz misjonarz będzie przed kościołem zbierał ofiary na potrzeby jego misyjnej pracy.

W związku z mniejszą od planowanej liczbą młodzieży, która przybędzie do naszej Archidiecezji na ŚDM w lipcu, nasza parafia nie będzie gościć żadnej zagranicznej grupy. Tym samym odwołujemy noclegi u tych rodzin, które zadeklarowały przyjęcie młodzieży do swoich domów. Ale serdecznie dziękujemy za otwartość i chęć pomocy.

Dziękujemy za modlitwę i materialne wsparcie kościoła oraz dalszej budowy. Bóg zapłać!

Rozpoczyna się okres letni. Prosimy o zwracanie uwagi na nasz strój, w którym przychodzimy na Mszę św. Z uwagi na szacunek dla miejsca, jakim jest kościół, strój winien być odświętny i nie krępujący innych uczestników liturgii. Z góry dziękujemy za zrozumienie.

Pielgrzymka na Maltę PROGRAM